RU  UA  EN

Четвер, 20 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.15
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

20 червня

19 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​У ГПУ відповіли на сенсацію з викликом на допит людей Порошенко

Генеральна прокуратура України роз'яснила ситуацію із викликом на допит колишнього глави АП Бориса Ложкіна, заступника голови АП Олексія Філатова і колишню главу НБУ Валерію Гонтареву, які працювали за президентства Петра Порошенка.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

"Сьогодні на сайті ГПУ були опубліковані повістки про виклик до слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правової співпраці ГПУ наступних осіб - А. Філатова, Б. Ложкіна, В. Гонтаревої, К. Стеценко та інших", - йдеться в повідомленні.

Сарган нагадала, що 28 березня прокурор ГПУ Костянтин Кулик повідомив ЗМІ про оголошення підозри чотирьом особам з оточення Порошенка.

За її словами, на той момент повідомлення про підозру В.Гонтаревій, Б.Ложкіну, К. Стеценко, О.Філатову було здійснено з порушенням процесуального законодавства.

Саме тому на той момент ці люди не вважалися підозрюваними в розумінні ст. 42 КПК.

"Після проведення службового розслідування Генінспекціею ГПУ було встановлено, що підозри були спрямовані особам з порушенням законної процедури. Протягом декількох тижнів Генпрокурор провів заслуховування у даній справі з участю всієї слідчо-прокурорської групи. Слідчо-прокурорська група буде діяти виключно в руслі українського законодавства", - уточнила Сарган.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Генпрокуратура завершила кримінальне розслідування у справі бізнес-партнера побіжного президента Віктора Януковича - харківського олігарха Сергія Курченко і вручила підозра ряду осіб.

Новости партнеров

Загрузка...