RU  UA  EN

Неділя, 18 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.10
Суспільство

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

18 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

​Зайцева не розкаялася: рідні загиблих в страшній ДТП в Харкові висловилися про вирок суду

Постраждалі в аварії на Сумській в Харкові обурені апеляцією винуватців ДТП Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Про це повідомляє видання "КП в Україні".

"Зараз я проходжу реабілітацію, у мене не до кінця розгинається нога, операцію краще не робити, ніж робити, це впливає на всі суглоби, хребет. У мене була важка черепно-мозкова травма, тепер я відчуваю головні болі, коли змінюється погода, коли стрес. Мені недавно продовжили інвалідність, я інвалід другої групи. Мене запитували на комісії, чи допомагають мені, я кажу, що ні. Всі гроші на реабілітацію я заробляю сама, ходжу на роботу, як і всі. Ніхто не питав, чим мені можна допомогти і не пропонував допомогу", - розповіла постраждала в аваріі Оксана Євтєєва, яка також втратила в ДТП молодшу сестру і чоловіка.

Оксана обурена апеляцією і тими термінами, які просять обидва водії.

"Я завжди говорила, що буду ходити на кожне засідання і просити всіх інстанцій, в які вони не подавали б, 10 років. На жаль, це максимальний термін, який передбачений законом. Людина повинна відповісти за свої вчинки. Адвокат Зайцевої завжди починає з того, що вона згодна з будь-яким строком. Але ми бачимо, що це не так. Каже, що вона всього лише перевищила швидкість, але тоді можна сказати, що я всього лише позбулася нормального життя, сестри, чоловіка, і навіть не можу уявити, що буде з моїм здоров'ям, коли мені буде 40, 50 років і чи доживу я до цього віку", - висловилася дівчина.

Також про апеляцію сказала і Людмила Фабріс, яка втратила через аварію онучку і дочку.

"Зайцева не розкаялася. Говорила, мовляв, ніколи не сяду за кермо, а тепер просить позбавити її прав всього на 2 роки. Вона хоче жити, а як же моє життя? Його знищили. Два роки я не знаходжу собі місця, я прокидаюся і засинаю з цим - у мене двох забрали, дочку і онучку. Вибачте за емоції", - поділилася жінка похилого віку.

Ігор Берченко, батько Оксани та загиблої Діани, говорить з болем в голосі.

"Адвокати говорили, що у Зайцевої дуже погане здоров'я, але у моєї дочки тепер друга група інвалідності. Нещодавно ми зробили пам'ятник Діані (молодша дочка померла в лікарні, через тиждень після аварії - ред.). Немає і нашого Саші (чоловік Оксани, загинув на місці ДТП - ред.). Зайцева повністю визнала свою провину, і ось такий поворот. Це знущання", - підкреслив Ігор.

Як повідомляв "Апостроф", в суді адвокат Олени Зайцевої Юлія Плетньова заявила, що вина її підзахисної в жахливу трагедію значно завищена.

Новости партнеров

Загрузка...