RU  UA  EN

Четвер, 18 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.90
Суспільство

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

18 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Boeing спільно з NASA створюють пасажирський лайнер з незвичайними крилами: фото

Компанія Boeing спільно з Національним управлінням з аеронавтики і дослідженню космічного простору США (NASA) представила концепт пасажирського авіалайнера з крилом унікальної конструкції.

Про це повідомляється на сайті Boeing.

Як зазначається, крило нового літака має особливу конструкцію, яка дуже сильно відрізняється від звичайних монопланів. Англійською назва конструкції крила звучить, як Transonic Truss-Braced Wing (TTBW). Його розмах складає 52 метри, що значно більше типового крила для авіалайнерів сімейства 737. До того ж закінцівки крила планують складати подібно до Boeing 777X.

Завдяки такому великому розмаху і формі крила планується забезпечити безпрецедентну аеродинамічну ефективність під час польоту на швидкості 0,8 Маха. Випробування цього концепту в аеродинамічний трубі тривають вже близько 10 років в рамках програми Subsonic Ultra Green Aircraft Research (SUGAR).

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", підрозділ Boeing, що спеціалізується на бізнес-джетах, запускає програму BBJ-777 X. Вона передбачає будівництво літаків, які зможуть без пересадки літати практично в будь-які міста світу.

Новости партнеров

Загрузка...