• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

Українка яскраво виступила на турнірі у Москві: опубліковано відео

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла турнір "Московська шабля": у фіналі 25-річна спортсменка впоралася з досвідченою американкою, олімпійською чемпіонкою Маріель Загуніс - 15:13.

Про це повідомляє XSport.ua.

На шляху до фіналу Харлан обіграла ще одну переможницю Олімпіади, кореянку Кім Чі Йон 15:12, а в півфіналі розібралася з росіянкою Юлією Гавриловою 15:9.

Початок фінального матчу було за українкою - 8:2, проте американці вдалося скоротити розрив у рахунку і вийти вперед. Втім, Харлан як завжди проявила стійкість у вирішальні моменти і здобула другу поспіль перемогу на турнірі в столиці Росії.

Додамо, що Харлан вже вдруге тріумфально виступає на етапах Кубка світу в травні - раніше вона виграла турнір в китайському Фошань. Там у вирішальній зустрічі їй вдалося здолати Кім Чі Йон.

Як повідомляв "Апостроф", 31 січня збірна України феєрично здолала Росію на етапі Кубка світу з фехтування: в фіналі шабельного турніру українки на чолі з Ольгою Харлан в напруженому поєдинку здобули перемогу 45:44.