• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

16 квітня

Євро-2016: збірна України заслужила комплімент від легендарного німця

Легендарний німецький футболіст Лотар Маттеус відзначив гру збірної України в стартовому поєдинку Євро-2016 проти Німеччини, яка в підсумку завершилася перемогою Бундестім 2:0.

Про це чемпіон світу і Європи у складі німецької команди написав про це на своїй сторінці в Твіттері.

"Чудовий старт від збірної Німеччини. Україна провела фантастичний перший тайм, але потім трохи втомилася", - написав Маттеус.

Нагадаємо, що українці несподівано зуміли нав'язати боротьбу чинним чемпіонам світу, проте в результаті не скористалися моментами в першому таймі: один раз німців від вірного гола врятував Джером Боатенг, який виніс м'яч з "стрічки" після удару Коноплянки, одного разу суддя не зарахував гол з- через положення поза грою, а в інших моментах німців виручав Пятов. Також додамо, що українці подали 12 кутових, що є рекордом для протистоянь з топ-збірними.

Наступний матч українці проведуть 16 червня в Ліоні проти збірної Північної Ірландії, яка 12 червня програла Польщі 0:1. У групі С на перше місце вийшла Німеччина, другі - поляки, українці - четверті.