• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

"Динамо" обіграло "Шахтар" в серії пенальті і виграло Суперкубок: відео голів

Київське "Динамо" вшосте в історії стало володарем Суперкубка України: в матчі за трофей, який відбувся в Одесі, кияни виграли у донецького "Шахтаря" 5:4. Основний час гри завершився внічию 1:1, а в серії післяматчевих 11-метрових штрафних ударів сильнішими виявилися підопічні Сергія Ребров - 4:3.

На початку другого тайму, на 58-й хвилині поєдинку, відзначився відбув піврічну допінгову дискваліфікацію Фред, а рахунок зрівняв Домагой Віда, який вразив ціль головою після розіграшу кутового. У серії пенальті у "гірників" вище воріт пробив Бернард, а удар Євгена Селезньова взяв Олександр Шовковський. У динамівців єдиний промах допустив Денис Гармаш.

Відзначимо, що кияни перервали тривалу безгольову серію в поєдинках з "Шахтарем" - вона тривала з жовтня 2014 року понад 550 хвилин. Примітно, що тоді гол в ворота суперників забив саме Віда. Також примітно й те, що "біло-сині" виграли трофей вперше з 2011 року.