• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

Українська тенісистка здійснила фурор на Олімпіаді-2016: соцмережі в захваті

22-річна українська тенісистка, в минулому - багаторазова переможниця змагань у категорії юніорів Еліна Світоліна на Олімпіаді-2016 обійшла кращу тенісистку світу, "першу " ракетку" Серену Вільямс.

Світоліна здобула перемогу у поєдинку за вихід у чвертьфінал з рахунком 2:0. 10 серпня українка зіграє з чешкою Петрою Квітовою.

У соцмережах перемогу Світоліної зустріли із захопленням.

"Напружена боротьба, впевнена гра і заслужена перемога над першою ракеткою світу. Браво", - написав у Facebook президент Петро Порошенко.

"Це серйозне досягнення та заявка на медаль", - вторить президенту політик Олег Тягнибок.

Як повідомляв "Апостроф", 8 серпня українській олімпійській збірній вдалося завоювати дві медалі в Ріо-де-Жанейро.

Так, фехтувальниця і багаторазова чемпіонка світу Ольга Харлан виборола бронзову медаль на Олімпіаді серед шаблісток. Таким чином, Харлан завоювала вже третю у своїй кар'єрі олімпійську медаль.

23-річний українець Сергій Куліш завоював срібну медаль в змаганнях стрільців із пневматичної гвинтівки з 10 метрів. Зазначимо, що Куліш став першим призером від України на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.