• НБУ:EUR 42.45

20 травня

19 травня

Збірна України втратила перемогу над Туреччиною: відео голів

Збірна України в матчі 2-го туру відбіркового турніру ЧС-2018 проти Туреччини упустила перемогу над суперником, задовольнившись лише нічийним результатом - 2:2.

У третій 10-хвилинці першого тайму точні удари Андрія Ярмоленка з пенальті і Артема Кравця вивели "синьо-жовтих" вперед 2: 0, проте під завісу 45-хвилинки турки скоротили відставання. Після перерви небезпечні моменти мали обидві команди, але в підсумку, результат зустрічі вирішив 11-метровий у ворота Андрія Пятова. Його реалізував Хакан Чалханоглу.

Туреччина - Україна - 2:2 (1:2)

Голи: Ярмоленко, 24 - з пенальті (0:1). Кравець, 27 (0:2). Озан, 45 +1 (1:2). Хакан Чалханоглу, 81 - з пенальті (2:2).

Туреччина: Волкан Бабаджан, Шенера, Емер Топрак, Хакан Балта (Айхан, 46), Джанер Еркін, Емре Мор, Мехмет Топал, Озан (Волкан Шен, 77), Хакан Чалханоґлу, Дженк, Енес Юнал (Толґа Джіґерджі, 46).

Україна: П'ятов, Бутко, Кучер, Ордець, Соболь, Ярмоленко, Степаненко, Коваленко, Зінченко (Сидорчук, 46), Коноплянка (Петряк, 82), Кравець (Зозуля, 73).

Попередження: Джанер Еркін, 23. Хакан Чалханоґлу, 47. Ордець, 54. Степаненко, 79. Соболь, 82. Емре Мор, 87. Зозуля, 87.

Суддя: Грефе (Німеччина).

В інших матчах Хорватія розгромила Косово 6: 0 на виїзді, а Ісландія обіграла Фінляндію 3:2. Українці ділять 3-4 місця в групі I з турками. Наступний поєдинок - 9 жовтня проти косоварів на нейтральному полі в польському Кракові.