НБУ:USD  39.20

16 квітня

15 квітня

"Динамо" (U-19) обіграло "Наполі" та виграло групу в Юнацькій лізі УЄФА

Київське "Динамо" (U-19) гарантувала собі перше місце в групі B Юнацької ліги УЄФА.

Сьогодні столична команда грала в матчі 5-го туру групового етапу з однолітками з "Наполі". Зустріч завершилася перемогою киян з рахунком 2:0.

Українці почали матч набагато активніше і ще в першому таймі у "Динамо" було чимало шансів для того, щоб довести рахунок до розгромного. Перший м'яч українці забили на 20-й хвилині зусиллями Янакова, а вже в другій половині Ледньов подвоїв перевагу своєї команди.

Італійці все ж зуміли створити небезпеку біля воріт "Динамо", але забити хоча б один гол їм так і не вдалося.

"Наполі" належить вирішувати долю другої путівки в плей-офф у заключному турі групового етапу з "Бенфікою". Кияни ж гарантовано залишаться на першій сходинці.

Нагадаємо, що сьогодні свій матч зіграє і головна команда "Динамо".