• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

Перша ракетка України вийшла у чвертьфінал у Брісбені

Еліна Світоліна продовжує успішний виступ на турнірі в Брісбені, Австралія (призовий фонд - 890 тисяч доларів). У матчі другого кола українка обіграла американку Шелбі Роджерс.

Поєдинок вийшов непростим для Світоліної. Зустріч тривала 2 години і 21 хвилину. У першому сеті українка зуміла відігратися з рахунку 0:4 і взяти партію, потім програла другий сет, а в третьому вела 4:1, але дозволила суперниці зрівняти рахунок і здобула перемогу лише в дванадцятому геймі. Підсумковий рахунок - 7:5, 2:6, 7:5.

У чвертьфіналі Світоліна може зустрітися з першою ракеткою світу Анжелік Кербер, яка в другому раунді зіграє з австралійкою Ешлі Барті.

Нагадаємо, незалежно від підсумкового результату в Брісбені, в найближчий понеділок Світоліна встановить новий рекорд України в рейтингу WTA.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в стартовому матчі на турнірі в Австралії Світоліна обіграла олімпійську чемпіонку.