Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Мілевський провів результативний матч за російську команду

Український нападник Артем Мілевський результативно зіграв за "Тосно" в товариському матчі проти румунської "Політехніки" з Ясси на зборах в Туреччині. Екс-гравець "Динамо" відзначився голом і гольовим пасом.

32-річний Мілевський вийшов на поле в основі своєї команди, на 36-й хвилині забив гол, зрівнявши рахунок у матчі, а через дві хвилини віддав гольову передачу. У перерві українця замінили, а зустріч в результаті завершилася з рахунком 3:3.

"Приїхав підтримати Володимировича в товариському матчі проти Ясси. В результаті 1 гол і 1 ассист від легенди в першому таймі", - написав у своєму Instagram агент Мілевського Олександр Панков, додавши фото з гравцем.

У поточному сезоні Мілевський зіграв за "Тосно" в восьми матчах ФНЛ, але забитими голами відзначитися не зумів.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець залишиться в "Тосно".