Субота, 27 квітня

27 квітня

Караваєв допоміг "Фенербахче" здобути чергову перемогу: опубліковано відео

Український півзахисник Олександр Караваєв знову відзначився результативними діями в матчі за турецький "Фенербахче".

На цей раз гравець збірної України допоміг своєму новому клубу в матчі Кубка Туреччини проти "Амедспора" (3:0). Гравець "Фенебрахче" вийшов на цю зустріч у стартовому складі команди Діка Адвокаата, відігравши всі 90 хвилин.

Вже на 8-й хвилині українець відзначився гольовою передачею, після якої Учан Саліх вивів "Фенербахче" вперед. Ще в першому таймі славетний голландець Робін ван Персі довів рахунок до розгромного, оформивши дубль.

Караваєв, до речі, і сам міг забити гол, але хавбек не зумів реалізувати вихід один на один з воротарем.

Нагадаємо, що права на футболіста належать "Шахтарю", а за "Фенербахче" він буде грати до кінця сезону.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" змінив емблему заради вболівальників з Близького Сходу.