• НБУ:EUR 42.50
НБУ:USD  39.40

20 травня

У перший день Універсіади-2017 Україна завоювала дві медалі

У Казахстані взяла свій старт 28-я Всесвітня зимова Універсіада-2017. У перший день змагань в Алмати українська команда зуміла завоювати дві нагороди.

Обидві медалі представники України здобули у паралельному гігантському слаломі. Спочатку у жіночому турнірі срібну нагороду завоювала Аннамарі Данча, а потім "бронзу" в актив української команди приніс Олександр Бєлінський.

Всього у стартовий день змагань було розіграно 8 комплектів медалей.

Завтра, 31 січня, в Алмати розіграють 11 комплектів медалей: два в біатлоні, один в гірських лижах, два в ковзанярському спорті, один в лижному двоєборстві, два в лижних гонках, один в лижному фристайлі і два в сноубордингу.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України здобула чергову медаль на чемпіонаті Європи з біатлону.