• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

Світоліна насилу пройшла до півфіналу турніру в Тайвані

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до півфіналу турніру в Тайвані. У напруженому чвертьфінальному матчі українка обіграла 181-у ракетку світу Онс Жабер з Тунісу.

Світоліна, яка є першою ракеткою турніру в Тайвані, була близька до поразки, але продемонструвала характер. Суперниці обмінялися перемогами в перших двох сетах, після чого у вирішальній партії Жабер вирвалася вперед і повела з рахунком 5:3. У туніської тенісистки було чотири матчболи на подачі Світоліної, але українка героїчно відіграла їх, взяла гейм, а потім і подачу суперниці (5:5)

Слідом суперниці обмінялися перемогами на чужих подачах, і в підсумку доля зустрічі вирішилася на тайбрейку, де краще зіграла Світоліна. Підсумковий рахунок матчу - 6:1, 3:6, 7:6 (4).

У півфіналі Світоліна зустрінеться з переможницею пари Менді Мінелла (Люксембург) - Чжу Лінь (Китай).

Як повідомляв "Апостроф", у попередньому раунді Світоліна обіграла чеську тенісистку Люсі Градецьку.