• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Долгополов вийшов у чвертьфінал престижного турніру в Аргентині

Лідер українського чоловічого тенісу Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру ATP Argentina Open.

В Буенос-Айресі в матчі другого раунду українець зломила опір другої ракетки турніру Пабло Куеваса з Уругваю (22-й у світовому рейтингу). Зустріч завершилася перемогою Долгополова з рахунком 6: 3, 7: 6 (4).

Зустріч уругвайця і українця тривала одну годину 17 хвилин. За цей час Долгополов записав на свій рахунок вісім ейсів і допустив дві подвійні помилки.

У чвертьфіналі турніру уродженець Києва зіграє проти австрійця Геральда Мельцера (101-а ракетка світу).

Зазначимо, що призовий фонд турніру ATP Argentina Open становить 546 тисяч доларів.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що жіноча збірна України з тенісу за підсумками жеребкування дізналася свого суперника по плей-офф Світової групи.