Субота, 27 квітня

27 квітня

Українські легкоатлетки виграли "золото" на турнірі в Мадриді

Українські легкоатлетки Анна Плотіцина і Марія Кіліпко виграли золоті медалі на міжнародному турнірі Meeting Ville de Madrid.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, Плотіцина з новим особистим рекордом взяла "золото" на дистанції 60 метрів з бар'єрами. Результат українки - 7, 98 секунди, що на 1 секунду швидше її попереднього досягнення.

Кіліпко в стрибках з жердиною з першої спроби взяла висоту 4,47 метра і забезпечила собі перемогу. Українка також намагалася взяти 4,62, але не зуміла встановити рекорд України в приміщенні.

Крім того, "срібло" в стрибках у висоту виграла Ірина Геращенко (1,89 м), яка поступилася тільки олімпійській чемпіонці Рут Бет з Іспанії. А Вікторія Кащеєва з результатом 7,45 секунди фінішувала третьою в бігу на 60 метрів.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українки завоювали чотири золоті медалі на престижному турнірі у Франції.