Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

Ліга чемпіонів: "Реал" і "Баварія" оформили путівки в чвертьфінал

Відбулися перші матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: "Наполі" приймав "Реал", а "Арсенал" - "Баварію".

"Реал" після домашньої перемоги з рахунком 3:1 здобув таку ж перемогу на виїзді. На гол Мертенса гості у другому таймі відповіли дублем Рамоса (обидва м'ячі були забиті ударами головою після подачі з кутових, а другий м'яч у підсумку був переписаний на Мертенса, який підставив під удар свою голову) і точним ударом Морати.

"Наполі" - "Реал" - 1:3 (перший матч - 1:3)
Голи: Мертенс, 24 - Рамос, 51, Мертенс, 57 (автогол), Мората, 90+1

"Наполі": Рейна, Хісай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Аллан (Рог, 55), Діавара, Хамшик (Зьелінскі, 75), Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Мілік, 70)

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Пепе, Марсело, Каземіро, Кроос, Модріч (Іско, 80), Бейл (Васкес, 68), Бензема (Мората, 77), Роналду

В іншому матчі ігрового дня події розвивалися за схожим сценарієм, але "Баварії" здобути розгромну перемогу допомогло вилучення Косельні. Уолкотт вивів господарів вперед потужним ударом під поперечину, але після перерви "Баварія" забила п'ять м'ячів. Левандовскі реалізував пенальті, помилка Оспіни привела до голу Роббена, екс-гравець "Шахтаря" Дуглас Коста реалізував контратаку мюнхенців, Відаль забив після ще однієї помилки "канонірів", а потім він же поставив крапку в матчі.

"Арсенал" - "Баварія" - 1: 5 (перший матч - 1:5)
Голи: Уолкотт, 20 - Левандовскі, 55 (з пенальті), Роббен, 68, Коста, 78, Відаль, 80, 85

"Арсенал": Оспіна, Бельерін, Мустафі, Косельні, Монреаль, Ремсі (Коклен, 72), Джака, Окслейд-Чемберлен, Жиру (Озіл, 72), Уолкотт, Санчес (Лукас, 73)

"Баварія": Нойєр, Рафінья, Мартінес, Хуммельс, Алаба, Алонсо, Алькантара (Санчеш, 79), Відаль, Рібері (Кімміх, 79), Роббен (Коста, 71), Левандовскі

Вилучення: Косельні, 53

Нагадаємо, "Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Наполі" - "Реал".