Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Українські стрільці завоювали "срібло" на чемпіонаті Європи

Олена Костевич і Олег Царьков стали срібними призерами чемпіонату Європи зі стрільби з 10 метрів з пневматичної зброї в Маріборі.

Костевич показала восьмий результат у кваліфікації, проте в фіналі поступилася тільки сербській спортсменці Зорані Арунович, яка завершила виступ з новим світовим рекордом (246.9). Результат Костевич - 239,5. Призову трійку замкнула іспанка Соня Франке (218.9).

Царьков у фіналі програв боротьбу за "золото" росіянину Володимиру Маслєнникову. Українець показав високий рівень стрільби (247,7), але росіянин взяв перше місце зі світовим рекордом (250,5). Третім став француз Алексіс Рейно (225,5).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українська спортсменка стала найкращою на змаганнях з синхронного плавання.