Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" 1:0: відеоогляд матчу

13 березня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Англії, в якому лондонський "Челсі" на своєму полі приймав "Манчестер Юнайтед".

Зустріч проходила на стадіоні "Стемфорд Бридж" у Лондоні і завершилася з рахунком 1:0.

Автором єдиного м'яча у складі "аристократів" став півзахисник Н'Голо Канте, якому вдався неймовірний за красою удар на 51-й хвилині.

Варто відзначити, що з 35-ї хвилини "червоні дияволи" грали у меншості. Свою команду підвів півзахисник Андер Еррера, який за короткий відрізок часу примудрився отримати дві жовті картки.

У півфіналі Кубка Англії "Челсі" зіграє з "Тоттенхемом", а "Арсенал" поміряється силами з "Манчестер Сіті".

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" 1:0

Гол: Канте, 51

"Челсі": Куртуа, Кехілл, Луїс, Аспілікуета, Алонсо, Канте, Азар, Матіч, Мозес (Зума, 89), Вілліан (Фабрегас, 81), Коста (Бачуайи, 90+4)

"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Дармиан, Рохо, Смоллінг, Джонс, Погба, Еррера, Мхітарян (Феллаїні, 37), Янг (Лингор, 81), Валенсія, Рэшфорд

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболіст "Ліона" забив божевільний гол з центру поля.