• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

"Боруссія" програла "Монако" в домашній зустрічі чвертьфіналу Ліги чемпіонів: відеоогляд матчу

У Дортмунді відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між місцевою "Боруссією" і французьким "Монако".

Французький клуб продовжує шокувати футбольну громадськість Європи, раз за разом засмучуючи грандів. На цей раз "Монако" шокував публіку Дортмунда, обігравши місцеву "Боруссію" з рахунком 3:2.

Вже на 19-й хвилині молода зірка "Монако" Мбаппе вивів свою команду вперед, а на 35-й хвилині Бендер "відзначився" у своїх воротах і французи повели в рахунку 2:0. Зазначимо, що вже в першому таймі рахунок міг бути розгромним, але Фабіньо не реалізував пенальті.

У другому таймі Дембеле різницю в рахунку скоротив, але невгамовний Мбаппе забив ще один м'яч. Заключним стало взяття воріт у виконанні Кагави, який відзначився на 84-й хвилині.

Цей матч мав відбутися ще вчора, але через вибухи біля автобуса "Боруссії" гру перенесли на сьогодні.

"Боруссія" Д – "Монако" 2:3

Голи: Дембеле, 57, Кагава, 84 – Мбаппе, 19, 79, Бендер, 35 (у свої ворота)

"Боруссія" Д: Бюрки, Гинтер, Папастопулос, Бендер (Шахін, 46), Піщек, Кагава, Вайгль, Шмельцер (Пулишич, 46), Дембеле, Геррейру, Обамеянг.

"Монако": Субашич, Турі, Глік, Жемерсон, Раджі, Фабіньо, Моутіньо, Б. Сілва (Дірар, 66), Лемарен, Фалькао (Жермен, 85), Мбаппе.

Попередження: Папастопулос, Гінтер – Жемерсон, Лемарен, Дірар, Фабіньо, Субашич

Повторна зустріч пройде 19 квітня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" розгромив "Барселону" у Лізі чемпіонів.