• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

Опубліковано відео заворушень на матчі "Ліона" і "Бешикташа"

Зустріч чвертьфіналу Ліги Європи між французьким "Ліоном" і турецьким "Бешикташем" могла не відбутися через поведінку турецьких уболівальників.

Перед стартом матчу сотні вболівальників "Бешикташа" почали закидати сусідні сектори стадіону у Ліоні фаєрами і кріслами, що змусило переляканих людей вибігати на поле. Після цього турецькі фанати перебралися через огорожу гостьового сектора і почали бити пересічних уболівальників "Ліона", причому під руку нападникам траплялися як жінки, так і діти.

В ситуацію спробував втрутитися президент "Ліона" Жан-Мішель Ола, попросивши людей повернутися на свої місця. Зазначимо, що через шанувальників турецького клубу зустріч була перенесена на 45 хвилин.

Сама зустріч завершилася перемогою французів з рахунком 2:1. Матч відбудеться 20 квітня. Не виключено, що він буде проведений при порожніх трибунах.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Андерлехт" відстояв нічию у грі з "Манчестер Юнайтед".