• НБУ:EUR 43.10
НБУ:USD  40.30

26 червня

Формула-1: Гран-прі Бахрейну завершився перемогою пілота "Феррарі"

У Бахрейні відбувся третій етап чемпіонату Формули-1 2017 року. Гонку виграв пілот "Феррарі" Себастьян Феттель.

З першої позиції в гонці стартував представник "Мерседеса" Валттері Боттас, проте не втримав свою позицію. Боттас в підсумку фінішував третім, пропустивши вперед не тільки Феттеля, але і Льюїса Хемілтона.

"Я робив все, що було в моїх силах, щоб відігратися, але відставання виявилося занадто великим, так що "Феррарі" сьогодні були на висоті. Наша команда продовжить боротися, хоча, звичайно, я засмучений. Завжди прикро втрачати очки, коли у тебе були шанси на перемогу", - зазначив Хемілтон.

В особистому заліку після трьох гонок Феттель, який йде першим, випереджає Хемілтона на 7 очок.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Хемілтон став переможцем другого етапу чемпіонату Формули-1.