Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Українець відзначився дебютним голом у Бельгії: опубліковано відео

Український півзахисник бельгійського "Стандарда" Валерій Лучкевич відзначився першим голом на внутрішній арені.

Свій дебютний м'яч за новий клуб талановитий український футболіст забив у ворота "Мехелена" (2:0).

Екс-гравець дніпропетровського "Дніпра" відзначився на 30-й хвилині матчу, замкнувши простріл одноклубника з флангу. Саме завдяки голу Лучкевича "Стандард" вийшов вперед.

Сама зустріч проходила в рамках групи плей-офф Ліги Європи. За підсумками восьми турів "Стандард" розташувався на останньому восьмій сходинці з вісьмома очками.

Зазначимо, що це вже третій матч поспіль, в якому український півзахисник відіграв всі 90 хвилин.

Всього на рахунку Валерія Лучкевича вісім матчів у чемпіонаті Бельгії, в яких він забив один м'яч.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболіст Прем'єр-ліги влип у гучний скандал через підозри в жахливому злочині.