Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Формула-1: Гран-прі Монако завершився тріумфом "Феррарі"

У Монако пройшов один з найбільш популярних етапів Формули-1. Гонка по вулицях Монте-Карло завершилася перемогою "Феррарі" і провалом "Мерседеса".

Переможцем гонки став Себастьян Феттель, який стартував з другої позиції, але обійшов свого партнера по команді Кімі Райкконена. Фінський гонщик фінішував другим, а замкнув трійку Даніель Ріккардо з "Ред Булл".

"Мерседес" залишився без подіуму. Льюїс Хемілтон провалив кваліфікацію (13-е місце) і фінішував в гонці сьомим, а Боттас не втримав третє місце і закінчив гонку четвертим.

"Коли відкрилося "вікно" піт-стопів, Валттері заїхав у бокси, і Кімі пішов за ним. Я ж вирішив залишитися на трасі і атакувати. Через два кола я з подивом зрозумів, що відриваюсь, і після піт-стопа повернувся лідером", - зазначив після гонки Феттель.

В особистому заліку після цієї гонки у Феттеля 129 очок, у Хемілтона - 104, у Боттаса - 75, а у Райкконена - 67.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Гран-прі Барселони завершився перемогою пілота "Мерседеса".