НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

Суперник збірної України зганьбився у матчі з футбольним "карликом"

Наступний суперник збірної України по відбірковому циклу чемпіонату світу-2018 збірна Фінляндії стала творцем гучної сенсації.

У товариській грі фіни не змогли переграти одну з найслабших національних збірних Європи - команду Ліхтенштейну.

Зустріч завершилася нічийним результатом 1:1. На 18-й хвилині за Фінляндію забив Хетемай, а на 62-й хвилині гостей від поразки врятував Хаслер.

Зазначимо, що Україна також осоромилася у грі з футбольним "карликом". На цьому тижні підопічні Андрія Шевченка примудрилися програти скромній команді Мальти з рахунком 0:1. Ця перемога стала для мальтійської збірної першою за останні два роки.

Зустріч Фінляндія - Україна пройде у неділю, 11 червня. "Апостроф" проведе онлайн-трансляцію матчу відбору на ЧС-2018.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у "Шальке" висміяли гру футболіста збірної України.