Субота, 4 травня

4 травня

Чотири українці вийшли у фінал чемпіонату Європи з боксу: з'явилося відео

Чотири українські боксери здобули перемоги в півфіналах чемпіонату Європи з боксу, який в ці дні проходить в Харкові.

У ваговій категорії до 56 кг Микола Буценко одноголосним рішенням суддів виграв у ірландця Курта Уокера (5:0).

У вазі до 60 кг Юрій Шестак виявився сильнішим за британця Каллума Френча. Українець здобув перемогу роздільним рішенням суддів - 3:2.

Олександр Хижняк, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, впевнено перебоксував Сальваторе Кавальяро з Італії - 5:0.

У суперважкій вазі Віктор Вихрист виграв у росіянина Максима Бабаніна. Судді віддали перемогу українцеві з рахунком 4:1.

Також відзначимо, що Дмитро Замотаєв (52 кг) та Євген Барабанов (69 кг) не змогли пробитися у фінал і стали бронзовими призерами чемпіонату Європи.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в Росії виступили з курйозною пропозицією після того, як російського боксера не пустили на ЧЄ в Харків.