Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Формула-1: лідери сезону залишилися без подіуму на Гран-прі Азербайджану

В Азербайджані відбувся восьмий етап чемпіонату Формули-1. Гонка завершилася перемогою пілота "Ред Булл" Даніеля Ріккардо.

З першої позиції в гонці стартував Льюїс Хемілтон. Британський гонщик довгий час утримував лідерство, а за його спиною розташовувався Себастьян Феттель. В ході гонки між Феттелем та Хемілтоном виник конфлікт. Німець врізався в британця, коли на трасі був автомобіль безпеки, причому двічі - спершу ззаду, а потім збоку. Крім того, Феттель щось висловив Хемілтону.

Хемілтон в результаті втратив лідерство через проблеми з машиною - британець був змушений заїхати в бокси. А Феттель отримав штраф у вигляді зупинки на десять секунд за інцидент з Хемілтоном. У підсумку до фінішу лідери "Мерседеса" і "Феррарі" прийшли лише четвертим і п'ятим відповідно.

В результаті Ріккардо здобув свою першу перемогу в цьому сезоні, другим став Валттері Боттас з "Мерседеса", а дебютант "Вільямса" Ленс Стролл завоював третю сходинку.

Після цієї гонки в особистому заліку у Феттеля 153 очка, у Хемілтона - 139, у Боттаса - 111, а у Ріккардо - 92.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що "Мерседес" виграв Гран-прі Канади.