Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Українські легкоатлети виграли дві золоті медалі чемпіонату Європи: опубліковано відео

Українська збірна успішно виступила на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який пройшов у французькому Ліллі. Українці завоювали одинадцять медалей, в тому числі дві - золоті.

"Золото" завоювали Ольга Ляхова, яка стала найкращою на дистанції 800 метрів, а також Сергій Смелик, який виграв забіг на 200 метрів.

Також українці виграли три "срібла" і шість бронзових нагород. Срібними призерами ЧЄ стали Ольга Земляк (400 м), Юлія Шматенко (5000 м), Катерина Климюк, Ольга Ляхова, Єлизавета Бризгіна, Ольга Земляк (естафета 4х400 м). А "бронзу" виграли Наталія Прищепа (1500 м), Олеся Повх, Христина Стуй, Яна Качур, Єлизавета Бризгіна (естафета 4х100 м), Анна Плотіцина (100 м з бар'єрами), Олена Колесниченко (400 м з бар'єрами), Марина Бех (стрибки в довжину) і Олена Шамотіна (метання молота).

Україна зайняла в медальному заліку шосту позицію і зберегла місце в числі найкращих збірних континенту. Перше місце в загальному заліку посіла збірна Німеччини.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що трьох російських легкоатлетів дискваліфікували за допінг.