• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Коноплянка провів результативний матч за "Шальке": опубліковано відео

Український півзахисник Євген Коноплянка результативно зіграв у першому товариському матчі "Шальке" в літнє міжсезоння.

Українець взяв безпосередню участь в чотирьох голах своєї команди і допоміг їй розгромити аматорський клуб "Еркеншвік". Зустріч завершилася перемогою "Шальке" з рахунком 9:1.

У першому таймі Коноплянка оформив дубль (свій перший гол гравець збірної України забив з пенальті, а через тринадцять хвилин забив вже з гри), а також зробив по одній результативній передачі в кожному з таймів.

Відзначимо, що це був перший матч "Шальке" під керівництвом нового головного тренера Доменіко Тедеско.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що керівництво "Шальке» не відпустило Коноплянку в оренду в "Галатасарай".