Неділя, 28 квітня

28 квітня

Формула-1: "Мерседес" виграв Гран-прі Великобританії

Гран-прі Великобританії завершився тріумфом "Мерседеса". Льюїс Хемілтон здобув перемогу на домашньому для себе етапі, а Валттері Боттас фінішував другим.

Пілоти "Феррарі" Себастьян Феттель і Кімі Райкконен наприкінці гонки йшли в трійці призерів, але погіршили своє становище через проблеми з шинами. Райкконен був змушений згорнути в бокси за два кола до фінішу через сильний знос шин, у результаті втратив другий рядок і фінішував третім. Феттель через прокол колеса відправився в бокси взагалі на останньому колі. Німець у результаті опинився лише сьомим.

Також варто відзначити, що Даніель Ріккардо з "Ред Булл" стартував у гонці дев'ятнадцятим, але зумів вибратися на п'яте місце.

В особистому заліку Хемілтон до мінімуму скоротив своє відставання від Феттеля. Після десяти етапів у німця 177 очок, у британця - 176, у Боттаса - 154, у Ріккардо - 117, а у Райкконена - 98.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що фінський гонщик виграв Гран-прі Австрії.