• НБУ:EUR 41.85

23 квітня

22 квітня

Вімблдон-2017: визначився переможець чоловічого турніру

Роджер Федерер став переможцем Вімблдону-2017. У фіналі швейцарський тенісист обіграв хорвата Марина Чиліча.

Федерер завершив фінальний поєдинок в трьох сетах. Матч тривав 1 годину і 42 хвилини, підсумковий рахунок - 6:3, 6:1, 6:4.

Федерер став тріумфатором Вімблдону в восьмий раз у кар'єрі і встановив рекорд за цим показником, обігнавши на один титул Піта Сампраса. Крім того, швейцарець завоював рекордний для чоловічого тенісу дев'ятнадцятий титул на турнірах Великого шолома, оновивши власне досягнення.

Також відзначимо, що на Вімблдоні-2017 Федерер не програв жодного сету. Раніше в Відкритій ері тільки шведу Бьорну Боргу вдавалося виграти Вімблдон, не віддавши суперникам жодного сету - в 1976 році.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в фіналі жіночого турніру Вімблдону-2017 перемогу здобула іспанка Гарбін'є Мугуруса.