НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

Долгополов обіграв росіянина і вийшов у фінал турніру в Швеції

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру в шведському Бостаді (призовий фонд - 540 тисяч євро). У півфіналі українець обіграв росіянина Андрія Кузнєцова.

Долгополов здобув впевнену перемогу в поєдинку, віддавши супернику, який займає 88-е місце в рейтингу ATP, тільки п'ять геймів. Матч тривав 1 годину і 4 хвилини, підсумковий рахунок - 6:3, 6:2.

Для українця цей вихід у фінал став восьмим в кар'єрі і другим в поточному сезоні. У цьому сезоні Долгополов, нагадаємо, вже перемагав на турнірі в Буенос-Айресі.

За свій четвертий титул у кар'єрі Долгополов посперечається з переможцем півфіналу між іспанцями Фернандо Вердаско і Давидом Феррером.

Відзначимо, що участь в фінальному матчі турніру в Швеції дозволить Долгополову піднятися в топ-70 рейтингу ATP. На даний момент українець є 89-ю ракеткою світу.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в чвертьфінальному матчі турніру в Бостаді Долгополов обіграв першу ракетку Росії.