Вівторок, 7 травня
  • НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

7 травня

Українка Беломоіна стала чемпіонкою Європи з маунтинбайку: фото і відео курйозного фінішу

Українська велогонщиця Яна Беломоіна завоювала золоту медаль чемпіонату Європи з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі. Змагання проходили в Італії.

Беломоіна на 3 хвилини і 25 секунд випередила найближчу суперницю - Лінду Індерганд зі Швейцарії. "Бронзу" виборола норвежка Гун-Ріта Дахла, яка поступилася українці 4 хвилини 8 секунд.

Для 24-річної Беломоіної це "золото" чемпіонату Європи стало першим в кар'єрі.

Фото - twitter.com/UEC_cycling.

Відзначимо, що переможний фініш Беломоіної вийшов курйозним. Спортсменці вручили український прапор, проте він заплутався в колесі велосипеда. У підсумку українка взяла велосипед в руки, закинула його на плече і перетнула фінішну лінію пішки.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українка Ольга Харлан виграла чемпіонат світу з фехтування.