Субота, 4 травня

3 травня

Світоліна зазнала прикрої поразки на US Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал US Open. У матчі 1/8 фіналу українка програла американці Медісон Кіз, яка посіяна на турнірі під №15.

Світоліна програла перший сет на тайбрейку, після чого розгромила суперницю у другій партії. У третьому сеті українка вела з рахунком 4:2, але віддала Кіз чотири гейми поспіль - 6:7 (2), 6:1, 4:6.

Таким чином, Світоліна не зуміла вперше в своїй кар'єрі дістатися до 1/4 фіналу US Open. Однак і вихід в 1/8 фіналу став для українки найкращим результатом на турнірі Великого шолома в США.

Крім того, поразка від Кіз позбавила Світоліну можливості вже зараз поборотися за звання першої ракетки світу. На даний момент українська тенісистка ще зберігає шанси на новий особистий рекорд і третю сходинку в світовому рейтингу.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", раніше US Open покинув Олександр Долгополов, який програв Рафаелю Надалю.