Четвер, 25 квітня

25 квітня

Ярмоленко дебютував за "Боруссію": опубліковано фото і відео

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко провів свій перший матч у складі дортмундської "Боруссії". Українець вийшов на поле в матчі третього туру Бундесліги проти "Фрайбурга".

Ярмоленко вийшов на заміну на 79-й хвилині матчу замість Гьотце і поряд з Обамеянгом розташувався на позиції центрального нападника. Відзначитися результативними діями і допомогти своїй команді вирвати перемогу Ярмоленко не вдалося. Українець, якому відверто не вистачало взаєморозуміння з новими одноклубниками, встиг лише кілька разів зустрітися з м'ячем, один раз допоміг "Боруссії" відібрати м'яч, а також запам'ятався невдалою передачею на трибуни.

В кінці матчу "Боруссія" намагалася забити гол і вирвати перемогу, проте "Фрайбург", який з 27-ї хвилини матчу грав в меншості, зумів зберегти свої ворота сухими - 0:0.