• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

Футбольний матч у Румунії зупинили через неймовірно курйозну причину: опубліковано фото

Матч п'ятого дивізіону чемпіонату Румунії між другою і п'ятою командами чемпіонату "Бистрицею" і "Ванатурулом" довелося зупинити в другому таймі через неймовірно курйозну причину.

Всі м'ячі, які були надані господарями на гру, полетіли в місцеву річку Бистрицю, яка тече поруч з полем. В результаті суддя завершив зустріч вже на 58-й хвилині за рахунку 2:0 на користь "Бистриці", повідомляє Eurosport з посиланням на Obiectiv.

Глядачам після цього тільки залишалося жартувати про те, що гравці зможуть повернути свої м'ячі біля прилеглої дамби.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що німецький футболіст попросив заміну в матчі Ліги чемпіонів через шум трибун.