Неділя, 19 травня
  • НБУ:EUR 42.45

19 травня

18 травня

Ліга чемпіонів: ПСЖ розбив "Баварію", сенсація у Швейцарії та інші результати 27 вересня

27 вересня відбулося ще вісім матчів групової стадії Ліги чемпіонів. Центральні поєдинки ігрового дня пройшли в Парижі і Мадриді.

"Апостроф" проводив онлайн-трансляцію матчу ПСЖ - "Баварія".

ПСЖ не залишив шансів "Баварії", причому зробив це ефектно. Вже на другій хвилині гри Дані Алвес відкрив рахунок у матчі після класного пасу Неймара, Кавані збільшив перевагу ПСЖ красивим ударом під поперечину. а вже в другому таймі Мбаппе організував гол для Неймара.

"Челсі" на останніх секундах вирвав перемогу в Мадриді. Вийшовши на заміну, Батшуайі забив гол, після якого арбітр дав фінальний свисток.

Також відзначимо сенсаційний результат в матчі "Базель" - "Бенфіка". Господарі розгромили більш іменитого суперника. Після закінчення години ігрового часу "Базель" вів з рахунком 3:0, після чого гості ще й залишилися в меншості. У підсумку матч завершився принизливою для "Бенфікі" поразкою.

Результати всіх матчів

Група А

"Базель" - "Бенфіка" - 5:0

ЦСКА - "Манчестер Юнайтед" - 1:4

Турнірне становище: "Манчестер Юнайтед" - 6 очок, "Базель" - 3, ЦСКА - 3, "Бенфіка" - 0

"Ювентус" - "Олімпіакос" - 2:0

Турнірне становище: "Барселона" - 6 очок, "Ювентус" - 3, "Спортинг" - 3, "Олімпіакос" - 0