Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

"Шахтар" обіграв "Зорю" у феєричному матчі: відеоогляд

У Запоріжжі відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому луганська "Зоря" грала проти донецького "Шахтаря".

Основний час матчу завершився внічию 2:2, а в додаткових таймах "гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі "Зоря" вийшла вперед зусиллями Луніна, а у другій половині зустрічі перевага команди подвоїв Гордієнко. "Гірники" відповіли точними ударами Феррейри на 72-й і 90-й хвилинах.

У додатковий час за "Шахтар" відзначився Коваленко, на що "Зоря" відповіла голом Харатіна. Вирішальним став м'яч, забитий Бланко-Лещуком на 115-й хвилині.

"Зоря" - "Шахтар" 3:4

Голи: Луньов, 11, Гордієнко, 51, Харатін, 105 - Феррейра 73, 90+1, Коваленко, 98, Бланко-Лещук, 115.

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Переймів, Чечер, Сухоцький (Каменюка, 80), Бабенко (Харатін, 85), Андрієвський, Караваєв, Гордієнко, Громов (Кочергін, 77), Луньов.

"Шахтар": Пятов, Бутко, Хочолава (Бланко-Лещук, 85), Ракицький, Ізмаїл, Степаненко (Коваленко, 66), Фред, Дентіньо (Зубков, 73), Патрік, Тайсон, Феррейра.

Попередження: Бабенко, Лунін, Чечер — Феррейра, Степаненко, Фред.

Вилучення: Чечер, 81 (друга жовта картка).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що відомий англійський тренер відмовився очолити "Динамо".