• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

7 травня

Гравець "Манчестер Юнайтед" програв у швидкості арбітру: опубліковано відео

Курйозний епізод стався під час центрального матчу одинадцятого туру англійської Прем'єр-ліги між "Челсі" і "Манчестер Юнайтед" (1:0).

Під кінець другого тайму півзахисник МЮ Джессі Лінгард в центрі поля програв у швидкості головному арбітру матчу Ентоні Тейлору. Це сталося під час контратаки "Челсі", коли після втрати "Ман Юнайтед" Лінгарду потрібно було повертатися в оборону. Гравець і рефері бігли паралельно, і в підсумку 39-річний Тейлор обігнав 24-річного Лінгарда і значно відірвався від нього.

Варто відзначити, що Лінгард вступив в гру з лави запасних тільки на 78-й хвилині матчу.

Нагадаємо, раніше "Апостроф" опублікував відеоогляд матчу "Челсі" - "Манчестер Юнайтед", долю якого вирішив гол Альваро Морати.