НБУ:USD  39.15

8 травня

7 травня

Матч української Прем'єр-ліги не дограли через снігопад: опубліковано відео

Матч 18-го туру української Прем'єр-ліги "Карпати" - "Олімпік", який проходив у Львові на стадіоні "Україна", не дограли через сильний снігопад.

Поле стадіону було засипано снігом ще до початку матчу, і снігопад не припинявся. У підсумку головний арбітр матчу Катерина Монзуль, оглянувши поле в перерві матчу, прийняла рішення не виводити команди на другий тайм.

Після цього газон спробували розчистити, на допомогу прийшли навіть вболівальники. Однак сніг продовжував йти, і суддівська бригада вирішила все-таки зупинити матч. Зустріч дограють 4 грудня в 13.00.

Цікаво, що деякі з фанатів "Карпат" встигли зліпити на поле сніговика. Зробивши фото, вболівальники забрали своє творіння з поля.

Відзначимо, що після першого тайму на табло горів рахунок 1:1. На гол Мякушка гості відповіли точним ударом Кравченка.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в матчі 18-го туру УПЛ "Шахтар" обіграв "Верес".