Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Шахтар" ефектно обіграв один з найсильніших клубів Європи і вийшов у плей-офф ЛЧ: відеоогляд

У заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" в Харкові приймав "Манчестер Сіті". Підопічним Паулу Фонсека потрібно було набирати очки, щоб вийти в плей-офф турніру, або сподіватися на осічку "Наполі". У підсумку "гірники" зуміли обіграти експериментальний склад одного з найкращих клубів Європи.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Манчестер Сіті".

"Шахтар" яскраво провів перший тайм. "Гірники" відкрили рахунок в середині першого тайму - Бернард красивим ударом закрутив м'яч у дальню "дев'ятку". А вже через сім хвилин Марлос зробив закид на Ісмаїлі, той втік від Едерсона, який вийшов з воріт, і закотив м'яч у порожні ворота.

"Ман Сіті" вдалося відіграти один м'яч вже лише в доданий до другого тайму час - Агуеро реалізував пенальті.

Таким чином, "Шахтар" вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів вперше за три сезони.

"Шахтар" - "Манчестер Сіті" - 2:1
Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 31 - Агуеро, 90+3 (з пенальті)

"Шахтар": Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Азеведо, 64), Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко, 82), Тайсон, Бернард, Феррейра (Хочолава, 88)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Мангаля, Фернандіньо (Агуеро, 69), Адарабіойо, Данило, Туре, Гюндоган, Фоден, Б. Сілва, Жезус, Сані (Діас, 62)

Попередження: Ракицький - Данило, Гюндоган

Відзначимо, що в паралельному матчі групи F "Наполі" на останніх хвилинах на виїзді поступився "Фейеноорду" з рахунком 1:2.