30 квітня

29 квітня

28 квітня

Українка завоювала "бронзу" на етапі Кубка світу з біатлону: опубліковано відео

Українська біатлоністка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль у спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу 2017-2018, який проходить у Франції.

Українка пройшла дистанцію без промахів і показала хорошу швидкість, що дозволило їй піднятися на п'єдестал пошани. Семеренко програла 7 секунд німкені Лаурі Дальмаєр, а також 34 секунди Анастасії Кузьміной, яка виграла гонку.

Також варто відзначити результат Валентини Семеренко, яка завершила спринт на сьомій позиції. Що стосується інших українок, то набрати очки в загальний залік вдалося тільки Юлії Джимі, яка зайняла 27-е місце. Анастасія Меркушина стала 45-ю, Олена Підгрушна - 49-ю, а Ірина Варвинець не зуміла потрапити в гонку переслідування - 61-е місце.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися гонки третього етапу Кубка світу з біатлону.