Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Український футболіст забив яскравий переможний гол в Європі: опубліковано відео

Український нападник "Гента" Роман Яремчук приніс перемогу своєму клубу на останніх секундах матчу 20-го туру чемпіонату Бельгії проти "Шарлеруа".

Яремчук вийшов на заміну на 73-й хвилині гри, а на сьомий доданій до другого тайму хвилині точно пробив головою після подачі кутового. Цей гол став єдиним у матчі, "Гент" здобув перемогу з рахунком 1:0.

Відзначимо, що на рахунку Яремчука тепер три голи і дві гольові передачі в п'ятнадцяти матчах у складі "Гента" в поточному сезоні.

Нагадаємо, 22-річний Яремчук перейшов в "Гент" минулого літа з київського "Динамо", підписавши контракт на чотири роки.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що відомий український футболіст покинув турецький клуб.