Субота, 27 квітня

27 квітня

Українець допоміг "Манчестер Сіті" виграти у півфіналі Кубка англійської ліги: опубліковано відео

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко став учасником першого півфіналу Кубка англійської ліги, в якому "Манчестер Сіті" приймав "Брістоль Сіті".

Зінченко вийшов у стартовому складі "Ман Сіті", провів на полі 79 хвилин, після чого був замінений на Уокера. За підсумками матчу українець отримав від порталу WhoScored оцінку 7.3, що стало четвертим показником в команді.

За 79 хвилин Зінченко встиг 80 разів торкнутися м'яча, зробив 64 передачі (62 з них - точні), зробив 3 вдалих відбори, 3 обведення, виграв 2 верхові дуелі, зробив перехоплення і 2 ключові передачі.

Цей матч став для Зінченка п'ятим в складі "Манчестер Сіті" в поточному сезоні.

"Манчестер Сіті" зумів перемогти, забивши переможний гол в доданий до другого тайму час. Перемогу "городянам" приніс точний удар Агуеро - 2:1. Матч у відповідь відбудеться 23 січня.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в мережі розповіли цікаву історію про Пепа Гвардіолу в Харкові.