Пʼятниця, 26 квітня

25 квітня

Кубок світу з біатлону: повне відео чоловічої індивідуальної гонки в Рупольдінгу

10 січня відбулася перша гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу - індивідуальна гонка серед чоловіків.

Переконливу перемогу в індивідуальній гонці здобув француз Мартен Фуркад, який, незважаючи на один промах, випередив чеха Ондржея Моравеця більш ніж на хвилину. "Бронзу" завоював норвежець Йоханнес Бе.

Найкращим серед українців став Артем Прима, який при двох промахах фінішував на 26-му місці. Дмитро Підручний посів 41-е місце, Артем Тищенко - 49-е, Володимир Семаков - 58-е, а Руслан Ткаленко - 80-е.

Нагадаємо, етап Кубка світу в Рупольдінгу триватиме з 10 по 14 січня.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися всі гонки п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.