Неділя, 5 травня

Кубок світу з біатлону: повне відео жіночого мас-старту в Рупольдінгу

14 січня відбулася заключна гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу - жіночий мас-старт.

Найкращий результат серед наших біатлоністок показала Віта Семеренко, яка фінішувала на десятому місці. Анастасія Меркушина стала дванадцятою, Валя Семеренко - тринадцятою, а Юлія Джима завершилася гонку на вісімнадцятій позиції.

Перемогу в гонці здобула фінка Кайса Макаряйнен, яка на фініші випередила німкеню Лауру Дальмаєр. "Бронзу" виграла чеська біатлоністка Вероніка Виткова.

Перший мас-старт цього сезону, який відбувся у французькому Ансі, завершився перемогою француженки Жюстін Бреза. "Срібло" виграла білоруська біатлоністка Ірина Кривко, а "бронзу" - німкеня Лаура Дальмаєр. Серед українок найкращий результат в тій гонці показала Юлія Джима, яка посіла сьоме місце.

Нагадаємо, в гонці з масовим стартом беруть участь 30 біатлоністок.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що одна з найкращих біатлоністок світу Габріела Коукалова може пропустити Олімпіаду-2018.