Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Реал" сенсаційно вилетів з Кубка Іспанії: опубліковано відео

Мадридський "Реал" вилетів з розіграшу Кубка Іспанії, програвши у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Іспанії скромному "Леганесу" з рахунком 1:2. Перша гра була за "вершковими" - 1:0.

На домашню зустріч зі скромним опонентом Зінедін Зідан вирішив виставити напіврезервний склад, за що команда і поплатилася.

Гості відкрили рахунок вже на 31 хвилині, але в другому таймі Бензема відповів своїм точним ударом. Вирішальний м'яч на свій рахунок записав Габріел, який після подачі кутового ударом головою розстріляв Касилью.

Це перший в історії "Леганеса" вихід у півфінал Кубка Іспанії. А от "Реал" не може пробитися до півфіналу цього турніру вже четвертий сезон поспіль.

"Реал" – "Леганес" – 1:2 (перший матч – 1:0)

Голи: Бензема, 47 – Эрасо, 31, Габріел, 55

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Арсенал" обіграв "Челсі" на шляху у фінал Кубка англійської ліги.