Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Титулована українська спортсменка блискуче відновила кар'єру після народження дитини: опубліковано фото

Олімпійська чемпіонка в кульовій стрільбі Олена Костевич успішно відновила кар'єру після народження дитини. Українка виграла міжнародні змагання.

Костевич здобула перемогу на турнірі "Haendler & Natermann Cup" в німецькому Хохбрюку. Українка показала рекордний для України результат в кваліфікації (587 очок), а також встановила новий рекорд України у фінальній стрільбі - 244,8 очка.

"Срібло" виграла представниця Сербії Зорана Арунович (242,8 очка), а бронзову медаль - білоруська спортсменка Вікторія Чайка.

Відзначимо, що 32-річна Костевич стала мамою в листопаді 2017 року. Спортсменка народила дівчинку, яку назвали Софією.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українські легкоатлети здобули перемоги на турнірах у Франції і США.