Четвер, 2 травня

2 травня

Півзахисник збірної України забив ефектний гол в Європі: опубліковано відео

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив черговий красивий гол зі штрафного за бельгійський "Генк". Українець відзначився в матчі чемпіонату Бельгії проти "Сент-Труйдена".

Малиновський провів на полі весь матч, а точним ударом зі штрафного відзначився на 74-й хвилині гри. Після удару українця м'яч від поперечини залетів у ворота.

Цей гол міг стати для "Генка" переможним, однак через п'ять хвилин господарі пропустили у відповідь - 1:1.

На рахунку Малиновського 26 матчів, п'ять голів і дві гольові передачі в складі "Генка" в поточному сезоні.

Відзначимо, що ще один українець Роман Безус провів в цьому матчі 69 хвилин за "Сент-Труйден".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український форвард забив черговий м'яч в чемпіонаті Бельгії.