Четвер, 9 травня

9 травня

Коноплянка забив за "Шальке" вперше за кілька місяців: опубліковано відео

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вперше з серпня забив гол в матчі за "Шальке". Українець відзначився в поєдинку 21-го туру чемпіонату Німеччини проти "Вердера".

Коноплянка вийшов у стартовому складі своєї команди і вразив ворота дальнім ударом на 24-й хвилині матчу. Голкіпер "Вердера" Іржі Павленка не впорався з ударом українця - від його рук м'яч влетів у сітку.

Коноплянка відіграв 70 хвилин, після чого поступився місцем на полі Марко Пьяці.

Вже без українського півзахисника "Шальке" пропустив два голи і в результаті зазнав поразки - 1:2.

На рахунку Коноплянки тепер 4 голи і 4 гольові передачі в 21 матчі за "Шальке" в поточному сезоні.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець Олександр Зінченко потрапив в символічну збірну туру чемпіонату Англії.